MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI MSI
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): MAG Z790 TOMAHAWK WIFI
Prekės kodas (MPN): MAG Z790 TOMAHAWK WIFI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 268,42 € | ||
| S2 | 24 vnt. 1-5 d.d. 24 / - vnt. |
268,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Inner carton packing Qty: | 1.00 pc(s) |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 179 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor. With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability. Funkcijos Supports 12th/13th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron processors for LGA 1700 socket Supports DDR5 memory, up to 7200+ (OC) MHz Enhanced Power design - 16+1+1 Mirrored Power Arrangement, dual 8-pin CPU power connectors, Core Boost, Memory Boost Lightning fast game experience - PCIe 5.0 slot, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2x2 Premium thermal solution - extended Heatsink Design and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works Audio Boost 5 - reward your ears with studio grade sound quality for the most immersive gaming experience High quality PCB - 6-layer PCB made by 2oz thickened copper and server grade level material |
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Inner carton packing Qty: | 1.00 pc(s) |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 179 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor. With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability.
Funkcijos
Supports 12th/13th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron processors for LGA 1700 socket
Supports DDR5 memory, up to 7200+ (OC) MHz
Enhanced Power design - 16+1+1 Mirrored Power Arrangement, dual 8-pin CPU power connectors, Core Boost, Memory Boost
Lightning fast game experience - PCIe 5.0 slot, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2x2
Premium thermal solution - extended Heatsink Design and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works
Audio Boost 5 - reward your ears with studio grade sound quality for the most immersive gaming experience
High quality PCB - 6-layer PCB made by 2oz thickened copper and server grade level material