MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR5 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 211,91 € | ||
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
226,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 280.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Palette Qty: | 140 pc(s) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Supported memory types: | DDR5 |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Producer product name: | MAG B760 TOMAHAWK WIFI |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor. With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability. Funkcijos Supports DDR5 memory Enhanced power design Lightning fast game experience Premium thermal solution Audio boost High quality PCB |
| Gross depth (mm): | 280.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Palette Qty: | 140 pc(s) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Supported memory types: | DDR5 |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Producer product name: | MAG B760 TOMAHAWK WIFI |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor. With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability.
Funkcijos
Supports DDR5 memory
Enhanced power design
Lightning fast game experience
Premium thermal solution
Audio boost
High quality PCB