MSI MAG B550 TOMAHAWK MAX WIFI Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 6, Chipset AMD B550, AT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 188,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 268.00 mm |
| Gross height (mm): | 342.00 mm |
| Gross weight: | 1.63 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Producer product name: | MAG B550 TOMAHAWK MAX WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| I/O ports: | |
| Form factor: | |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Gross depth (mm): | 268.00 mm |
| Gross height (mm): | 342.00 mm |
| Gross weight: | 1.63 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Producer product name: | MAG B550 TOMAHAWK MAX WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| I/O ports: | |
| Form factor: | |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |