MSI MAG A650BN 650W Power Supply
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): MAG A650BN
Prekės kodas (MPN): MAG A650BN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 69,70 € | |
| S1 | - / - | - | 71,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | MSI MAG A650BN - power supply - 650 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V / EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Bronze |
| Weight: | 1.98 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 650 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A -12V - 0.3 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas MAG A650BN provides players with a safe, reliable, and efficient entry-level power supply option. Its core features include 80 PLUS Bronze certification, DC to DC circuit design, 12V single rail, active PFC, and low-noise fan. The MAG A650BN will be one of the best choices for players who are just getting started with looking into DIY computers. After installation, gamers can immediately enjoy a reliable performance experience without additional settings. Funkcijos 80 PLUS BRONZE certified 120mm low noise fan DC to DC circuit design Comprehensive circuit protection |
| Product description: | MSI MAG A650BN - power supply - 650 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V / EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Bronze |
| Weight: | 1.98 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 650 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A -12V - 0.3 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
MAG A650BN provides players with a safe, reliable, and efficient entry-level power supply option. Its core features include 80 PLUS Bronze certification, DC to DC circuit design, 12V single rail, active PFC, and low-noise fan. The MAG A650BN will be one of the best choices for players who are just getting started with looking into DIY computers. After installation, gamers can immediately enjoy a reliable performance experience without additional settings.
Funkcijos
80 PLUS BRONZE certified
120mm low noise fan
DC to DC circuit design
Comprehensive circuit protection