MSI MAG A520M VECTOR WIFI Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 Memory slots 2 Chipset AMD A Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 96,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 66.00 mm |
| Gross weight: | 1.202 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.1 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| PET: | 2.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.102 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | MAG A520M VECTOR WIFI |
| Palette Qty: | 236 pc(s) |
| Producer: | MSI |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 66.00 mm |
| Gross weight: | 1.202 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.1 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| PET: | 2.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.102 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | MAG A520M VECTOR WIFI |
| Palette Qty: | 236 pc(s) |
| Producer: | MSI |