MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC NVIDIA, 12 GB, GeForce RTX 3060, GDDR6, PCI Express 4.0, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 1807 MHz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 341,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 245.00 mm |
| Gross height (mm): | 52.00 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 134.00 mm |
| Net weight: | 0.68 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 3060 |
| Memory clock speed: | 1807 MHz |
| Processor frequency: | MHz |
| Discrete graphics adapter memory: | 12 GB |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Interface type: | PCI Express 4.0 |
| DVI-D ports quantity: | |
| HDCP: | Yes |
| Minimum system power supply: | 550 W |
| OpenGL version: | 4.6 |
| CUDA cores: | 3584 |
| DirectX version: | 12 API |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 245.00 mm |
| Gross height (mm): | 52.00 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 134.00 mm |
| Net weight: | 0.68 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 3060 |
| Memory clock speed: | 1807 MHz |
| Processor frequency: | MHz |
| Discrete graphics adapter memory: | 12 GB |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Interface type: | PCI Express 4.0 |
| DVI-D ports quantity: | |
| HDCP: | Yes |
| Minimum system power supply: | 550 W |
| OpenGL version: | 4.6 |
| CUDA cores: | 3584 |
| DirectX version: | 12 API |
| Warranty: | 36 month(s) |