MSI GeForce RTX 3050 LP E 6G OC
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): GeForce RTX 3050 LP E 6G OC
Prekės kodas (MPN): GeForce RTX 3050 LP E 6G OC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | 279,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.57 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 900 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.57 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 900 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |