MSI Gaming Headset | MAESTRO 300 | Wired | Over-Ear | Noise canceling
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 62,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.52 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 318 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Cable length: | 1.5 m |
| Producer product name: | MAESTRO 300 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Frequency range: | 20-40k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.52 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 318 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Cable length: | 1.5 m |
| Producer product name: | MAESTRO 300 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Frequency range: | 20-40k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |