MSI B760 GAMING PLUS WIFI
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): B760 GAMING PLUS WIFI
Prekės kodas (MPN): B760 GAMING PLUS WIFI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 37 vnt. 1-5 d.d. 37 / - vnt. | - | 169,52 € | |
| S2 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. |
- | 172,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 213 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas B760 GAMING PLUS WIFI is designed with tons of connectivity, flexible tools, and convenient Wi-Fi solution with DDR5 memory version for gamers who want all. Funkcijos Supports DDR5 memory, dual channel DDR5 6800+ MHz (OC) Enhanced power design Premium thermal solution Lightning fast game experience 2.5G LAN with Wi-Fi 6E solution High quality PCB Audio boost |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 213 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
B760 GAMING PLUS WIFI is designed with tons of connectivity, flexible tools, and convenient Wi-Fi solution with DDR5 memory version for gamers who want all.
Funkcijos
Supports DDR5 memory, dual channel DDR5 6800+ MHz (OC)
Enhanced power design
Premium thermal solution
Lightning fast game experience
2.5G LAN with Wi-Fi 6E solution
High quality PCB
Audio boost