MSI B550M PRO-VDH WIFI Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 4, Chipset AMD B, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | - | 118,12 € | |
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
- | 120,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| PET: | 2.00 g |
| TI weight (kg): | 0.03 kg |
| Memory slots: | 4 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | AMD B |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | B550M PRO-VDH WIFI |
Aprašymas PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity. Funkcijos Lightning fast experience: PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2 with M.2 Shield Frozr Premium thermal solution: 7W/mK pad, additional choke thermal pad and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works Audio Boost: reward your ears with studio grade sound quality |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| PET: | 2.00 g |
| TI weight (kg): | 0.03 kg |
| Memory slots: | 4 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | AMD B |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | B550M PRO-VDH WIFI |
Aprašymas
PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity.
Funkcijos
Lightning fast experience: PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2 with M.2 Shield Frozr
Premium thermal solution: 7W/mK pad, additional choke thermal pad and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works
Audio Boost: reward your ears with studio grade sound quality