MSI A520M PRO Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 2, Chipset AMD A, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | - | 79,12 € | |
| S2 | - / - | - | 79,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 66.00 mm |
| Gross weight: | 1.2018 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| PET: | 2.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.102 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | AMD A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A520M PRO |
Aprašymas PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity. MSI motherboards feature tons of convenient and smart design for DIY users, countless system tuning and troubleshooting tools are at your disposal to push your system to new heights and satisfy even the most demanding tweaker. Makes it so easy to install your own motherboard without any issue. Funkcijos Support 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors Supports DDR4 Memory, up to 4600(OC) MHz Turbo M.2 M.2 Shield Frozr Core Boost DDR4 Boost 2oz Thickened Copper PCB Audio Boost Dragon Center |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 66.00 mm |
| Gross weight: | 1.2018 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| PET: | 2.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.102 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | AMD A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A520M PRO |
Aprašymas
PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity.
MSI motherboards feature tons of convenient and smart design for DIY users, countless system tuning and troubleshooting tools are at your disposal to push your system to new heights and satisfy even the most demanding tweaker. Makes it so easy to install your own motherboard without any issue.
Funkcijos
Support 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors
Supports DDR4 Memory, up to 4600(OC) MHz
Turbo M.2
M.2 Shield Frozr
Core Boost
DDR4 Boost
2oz Thickened Copper PCB
Audio Boost
Dragon Center