MSI A520M-A PRO Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 2, Chipset AMD A, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 69,23 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 69,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 236 mm |
| Gross height (mm): | 66.00 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 200 mm |
| Net weight: | 0.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| PET: | 2.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.0031152 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | AMD A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A520M-A PRO |
Aprašymas PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity. Funkcijos Support 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors Supports DDR4 Memory, up to 4600(OC) MHz Turbo M.2 Core Boost DDR4 Boost 2oz Thickened Copper PCB Audio Boost Dragon Center |
| Gross depth (mm): | 236 mm |
| Gross height (mm): | 66.00 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 200 mm |
| Net weight: | 0.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| PET: | 2.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.0031152 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | AMD A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A520M-A PRO |
Aprašymas
PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity.
Funkcijos
Support 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors
Supports DDR4 Memory, up to 4600(OC) MHz
Turbo M.2
Core Boost
DDR4 Boost
2oz Thickened Copper PCB
Audio Boost
Dragon Center