MSI A320M-A PRO Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A320, m-ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 59,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260 mm |
| Gross height (mm): | 260 mm |
| Gross weight: | 0.694 kg |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Net weight: | 0.347 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 327 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.347 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.003718 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| PET: | 2.00 g |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | m-ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Chipset: | AMD A320 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A320M-A PRO |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA |
| Gross depth master carton: | 595 mm |
| Gross width master carton: | 530 mm |
| Gross height master carton: | 290 mm |
| Net weight master carton: | 13.86 kg |
| Tare weight master carton: | 1.555 kg |
| Gross depth (mm): | 260 mm |
| Gross height (mm): | 260 mm |
| Gross weight: | 0.694 kg |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Net weight: | 0.347 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 327 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.347 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.003718 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| PET: | 2.00 g |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | m-ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Chipset: | AMD A320 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A320M-A PRO |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA |
| Gross depth master carton: | 595 mm |
| Gross width master carton: | 530 mm |
| Gross height master carton: | 290 mm |
| Net weight master carton: | 13.86 kg |
| Tare weight master carton: | 1.555 kg |