MSI MAG B650M MORTAR WIFI Processor family AMD Processor socket AM5 DDR5 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 6 Chipset AMD B650 mATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 239,50 € | ||
| S2 | - / - | 240,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 272 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 79 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00601664 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | MAG B650M MORTAR WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 287 pc(s) |
Aprašymas The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor. With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability. Funkcijos Supports AMD Ryzen 7000 series desktop processors Supports DDR5 memory, up to 6000+ (OC) MHz Premium thermal solution - extended heatsink design and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works 2.5G LAN and AMD Wi-Fi 6E solution - upgraded network solution for professional and multimedia use, delivers a secure, stable and fast network connection Lightning M.2 - running at PCIe Gen 4 maximizes performance for NVMe based SSDs Lightning USB 20G - built-in USB 3.2 Gen 2x2 port, offers 20 Gbps transmission speed, 4X faster than USB 3.2 Gen 1 Audio Boost 5 - reward your ears with studio grade sound quality for the most immersive gaming experience |
| Gross depth (mm): | 272 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 79 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00601664 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | MAG B650M MORTAR WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 287 pc(s) |
Aprašymas
The MAG series fights alongside gamers in pursuit of honor. With added military-inspired elements in these gaming products, they were reborn as the symbol of sturdiness and durability.
Funkcijos
Supports AMD Ryzen 7000 series desktop processors
Supports DDR5 memory, up to 6000+ (OC) MHz
Premium thermal solution - extended heatsink design and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works
2.5G LAN and AMD Wi-Fi 6E solution - upgraded network solution for professional and multimedia use, delivers a secure, stable and fast network connection
Lightning M.2 - running at PCIe Gen 4 maximizes performance for NVMe based SSDs
Lightning USB 20G - built-in USB 3.2 Gen 2x2 port, offers 20 Gbps transmission speed, 4X faster than USB 3.2 Gen 1
Audio Boost 5 - reward your ears with studio grade sound quality for the most immersive gaming experience