MS Lp7 13i U7 32/512 W11P SC Plt ENI
Gamintojas: MICROSOFT
Prekės kodas (MPN): EP2-21137
Prekės kodas (MPN): EP2-21137
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 3460,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business - 7th Edition - 13.8" - Intel Core Ultra 7 - 268V - |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 268V / 2.2 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | Intel AI Boost - up to 48 TOPS |
| Memory: | 32 GB LPDDR5X |
| Storage: | 512 GB SSD |
| Display: | 13.8" touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - 201 ppi |
| Graphics: | Intel Arc Graphics 140V - up to 66 TOPS |
| Keyboard: | Europe |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Microsoft copilot: | Yes |
| Copilot+ pc: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Battery: | 6-cell - up to 20 hours |
| Features: | Ambient colour sensor |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Colour: | Platinum |
| Dimensions (wxdxh): | 30.1 cm x 22 cm x 1.75 cm |
| Weight: | 1.35 kg |
| Localisation: | Region: Europe |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year |
Aprašymas The Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business is designed to enhance productivity and creativity in a sleek and durable form. With its 3:2 aspect ratio display, you can enjoy vibrant visuals backed by Dolby Vision IQ and sRGB color space, ensuring your work looks true to life. The 10-point multi-touch touchscreen allows for intuitive navigation, making it easier to interact with your applications and media. Powered by the Intel Core Ultra 7 processor and 8-core design, this device offers performance with clock speeds reaching up to 5 GHz. The inclusion of Dolby Atmos and Omnisonic speakers delivers rich sound quality that adds depth to video calls and presentations. The precision haptic touchpad and backlit keyboard enhance typing comfort, making prolonged work sessions more enjoyable. With connectivity options such as USB 3.1, SurfaceConnect, and support for Wi-Fi 7, you can stay connected effortlessly, whether at the office or on the go. Funkcijos High-resolution 1080p webcam with Windows Hello for secure logins Responsive 10-point multi-touch touchscreen for easy interaction Powerful Intel Core Ultra 7 processor with 8 cores for efficient multitasking Stunning visuals with Dolby Vision IQ and adaptive color management Immersive sound experience with Dolby Atmos and Omnisonic speakers |
| Product description: | Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business - 7th Edition - 13.8" - Intel Core Ultra 7 - 268V - |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 268V / 2.2 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | Intel AI Boost - up to 48 TOPS |
| Memory: | 32 GB LPDDR5X |
| Storage: | 512 GB SSD |
| Display: | 13.8" touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - 201 ppi |
| Graphics: | Intel Arc Graphics 140V - up to 66 TOPS |
| Keyboard: | Europe |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Microsoft copilot: | Yes |
| Copilot+ pc: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Battery: | 6-cell - up to 20 hours |
| Features: | Ambient colour sensor |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Colour: | Platinum |
| Dimensions (wxdxh): | 30.1 cm x 22 cm x 1.75 cm |
| Weight: | 1.35 kg |
| Localisation: | Region: Europe |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year |
Aprašymas
The Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business is designed to enhance productivity and creativity in a sleek and durable form. With its 3:2 aspect ratio display, you can enjoy vibrant visuals backed by Dolby Vision IQ and sRGB color space, ensuring your work looks true to life. The 10-point multi-touch touchscreen allows for intuitive navigation, making it easier to interact with your applications and media.
Powered by the Intel Core Ultra 7 processor and 8-core design, this device offers performance with clock speeds reaching up to 5 GHz. The inclusion of Dolby Atmos and Omnisonic speakers delivers rich sound quality that adds depth to video calls and presentations. The precision haptic touchpad and backlit keyboard enhance typing comfort, making prolonged work sessions more enjoyable. With connectivity options such as USB 3.1, SurfaceConnect, and support for Wi-Fi 7, you can stay connected effortlessly, whether at the office or on the go.
Funkcijos
High-resolution 1080p webcam with Windows Hello for secure logins
Responsive 10-point multi-touch touchscreen for easy interaction
Powerful Intel Core Ultra 7 processor with 8 cores for efficient multitasking
Stunning visuals with Dolby Vision IQ and adaptive color management
Immersive sound experience with Dolby Atmos and Omnisonic speakers