MOTOROLA WATCH VOLCANIC ASH
Gamintojas: Motorola
Prekės kodas (MPN): PG38C08254
Prekės kodas (MPN): PG38C08254
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 5 vnt. 1-3 d.d. 5 / - vnt. | - | 87,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Compatible operating systems: | Android 12 -> |
| Total storage capacity: | 512 MB, 4 GB eMMC |
| Sensors: | Accelometer |
| Sensors: | Gyroscope |
| Sensors: | Ambient light |
| Sensors: | Compass |
| Dimensions w x d x h, mm: | 47 x 47 x 12 |
| Ip classification: | IP68 |
| Weight, g: | 40 |
| Display: | 1.43" OLED Corning Gorilla Glass 3 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth profiles: | BLE |
| Compatible operating systems: | Android 12 -> |
| Total storage capacity: | 512 MB, 4 GB eMMC |
| Sensors: | Accelometer |
| Sensors: | Gyroscope |
| Sensors: | Ambient light |
| Sensors: | Compass |
| Dimensions w x d x h, mm: | 47 x 47 x 12 |
| Ip classification: | IP68 |
| Weight, g: | 40 |
| Display: | 1.43" OLED Corning Gorilla Glass 3 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth profiles: | BLE |