MOTOROLA Razr 60 Ultra 16/512 4i Alcantr
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): PB8R0003SE
Prekės kodas (MPN): PB8R0003SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 1530,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Motorola RAZR 60 Ultra - pantone scarab - 5G smartphone - 512 GB - GSM |
| Product type: | 5G smartphone |
| Manufacturer model number: | XT2551-6 |
| Display: | pOLED display - 2992 x 1224 pixels - 7" - 464 ppi - (165 Hz) - 22:9 - Foldable AMOLED (LTPO) - HDR - |
| Display (2nd): | pOLED display - colour - 4" |
| Processor: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4.32 GHz (8-core) |
| Graphics accelerator: | Qualcomm ADRENO |
| Memory: | RAM 16 GB / 512 GB |
| Operating system: | Android 15 |
| Main camera: | 50 Megapixel - f/1.8 - focus: automatic |
| Second camera: | 50 Megapixel - ultra wide-angle lens - f/2.0 - macro camera |
| Front camera: | 50 Megapixel f/2.0 |
| Service provider: | Not specified |
| Form factor: | Folder (flip) - touch screen, dual screen |
| Sim card: | Dual-SIM - nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| Wireless interface: | NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth |
| Security devices: | Fingerprint reader (side), face recognition |
| Connectors: | USB-C |
| Wireless charging standards: | Reverse wireless charging |
| Protection: | Dust-resistant, water-resistant |
| Colour: | Pantone scarab |
| Dimensions (wxdxh): | 73.99 mm x 7.19 mm x 171.48 mm |
| Weight: | 199 g |
| Specific absorption rate (sar): | 0.76 W/kg (head) 1.43 W/kg (body) |
Aprašymas With an impossibly thin design, RAZR is a marvel of engineering - one you'll want to show off to the world. Thinner than your friends' smart phones, it's better looking too, with sculpted glass and diamond-cut aluminum accents. Full-tilt boogie is just your style - and RAZR can keep up. The powerful dual-core 1.2 GHz processor lets you act as fast as you can think (finally). Capture the excitement with the 8-megapixel camera and 1080p HD video recording, for crisp, clear, cinematic quality images. Your video captures will be especially smooth, thanks to technology that helps stabilize the camera. And, see things eye-to-eye on your next incoming call with the front-facing HD video camera. Funkcijos Impossibly thin Super strong, not super sized Dual-core power MotoCast: anytime, anywhere access A display to put on display Dual cameras: life has never looked better |
| Product description: | Motorola RAZR 60 Ultra - pantone scarab - 5G smartphone - 512 GB - GSM |
| Product type: | 5G smartphone |
| Manufacturer model number: | XT2551-6 |
| Display: | pOLED display - 2992 x 1224 pixels - 7" - 464 ppi - (165 Hz) - 22:9 - Foldable AMOLED (LTPO) - HDR - |
| Display (2nd): | pOLED display - colour - 4" |
| Processor: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4.32 GHz (8-core) |
| Graphics accelerator: | Qualcomm ADRENO |
| Memory: | RAM 16 GB / 512 GB |
| Operating system: | Android 15 |
| Main camera: | 50 Megapixel - f/1.8 - focus: automatic |
| Second camera: | 50 Megapixel - ultra wide-angle lens - f/2.0 - macro camera |
| Front camera: | 50 Megapixel f/2.0 |
| Service provider: | Not specified |
| Form factor: | Folder (flip) - touch screen, dual screen |
| Sim card: | Dual-SIM - nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| Wireless interface: | NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth |
| Security devices: | Fingerprint reader (side), face recognition |
| Connectors: | USB-C |
| Wireless charging standards: | Reverse wireless charging |
| Protection: | Dust-resistant, water-resistant |
| Colour: | Pantone scarab |
| Dimensions (wxdxh): | 73.99 mm x 7.19 mm x 171.48 mm |
| Weight: | 199 g |
| Specific absorption rate (sar): | 0.76 W/kg (head) 1.43 W/kg (body) |
Aprašymas
With an impossibly thin design, RAZR is a marvel of engineering - one you'll want to show off to the world. Thinner than your friends' smart phones, it's better looking too, with sculpted glass and diamond-cut aluminum accents.
Full-tilt boogie is just your style - and RAZR can keep up. The powerful dual-core 1.2 GHz processor lets you act as fast as you can think (finally). Capture the excitement with the 8-megapixel camera and 1080p HD video recording, for crisp, clear, cinematic quality images. Your video captures will be especially smooth, thanks to technology that helps stabilize the camera. And, see things eye-to-eye on your next incoming call with the front-facing HD video camera.
Funkcijos
Impossibly thin
Super strong, not super sized
Dual-core power
MotoCast: anytime, anywhere access
A display to put on display
Dual cameras: life has never looked better