MOTOROLA G06 TAPESTRY 4/64GB
Gamintojas: Motorola
Prekės kodas (MPN): PBA20010SE
Prekės kodas (MPN): PBA20010SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | - | 179,51 € | |
| S2 | - / - | - | 173,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Mobile operating system provided: | Android |
| Rear camera resolution, mp: | 50 |
| Total storage capacity: | 64 GB |
| Ram memory: | 4 GB |
| Battery performance, mah: | 5200 |
| Ip classification: | IP64 |
| Display resolution, pixels: | 1640 x 720 |
| Operating system version: | 15 |
| Sim card type: | nano-SIM |
| Zero-touch enrollment support: | Yes |
| Dual sim support: | Yes |
| Knox mobile enrollment support: | No |
| Nfc-support: | Yes |
| Android enterprise recommended: | Yes |
| Charger connector type: | USB-C |
| Includes charger/power adapter: | No |
| Display diagonal, ": | 6.88 |
| Wlan type: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Processor model: | MediaTek Helio G81 |
| Refresh rate, hz: | 120 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Gps: | Yes |
| Glonass: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 77.5 x 8.31 x 171.35 |
| Weight, g: | 194 |
| Bluetooth version: | 6.0 |
| Connections: | USB-C |
| Battery weight, kg: | 0.06 |
What’s your edge? Introducing the moto g06 – a phone designed to exceed your expectations. Enjoy your favorite shows and movies on a massive, vibrant 6.88" display – the largest ever on a moto g – with stereo speakers and Dolby Atmos® sound. Capture stunning photos in any light with the 50 MP AI camera system. Handle multitasking with ease thanks to up to 12 GB RAM and RAM Boost. Get peace of mind with advanced durability features and premium design: IP64 protection, Corning® Gorilla® Glass 3, and a leather-like finish. The battery lasts up to two days on a single charge. Plus, enjoy exclusive Moto experiences that make your phone safer, more personal, and more fun. With Circle to Search, you can instantly look up anything on your screen. Get more with the moto g06. MOTOROLA G06 XT2535-14 6.88inch 4GB 64GB Android PANTONE Tapestry Blue |
| Mobile operating system provided: | Android |
| Rear camera resolution, mp: | 50 |
| Total storage capacity: | 64 GB |
| Ram memory: | 4 GB |
| Battery performance, mah: | 5200 |
| Ip classification: | IP64 |
| Display resolution, pixels: | 1640 x 720 |
| Operating system version: | 15 |
| Sim card type: | nano-SIM |
| Zero-touch enrollment support: | Yes |
| Dual sim support: | Yes |
| Knox mobile enrollment support: | No |
| Nfc-support: | Yes |
| Android enterprise recommended: | Yes |
| Charger connector type: | USB-C |
| Includes charger/power adapter: | No |
| Display diagonal, ": | 6.88 |
| Wlan type: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Processor model: | MediaTek Helio G81 |
| Refresh rate, hz: | 120 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Gps: | Yes |
| Glonass: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 77.5 x 8.31 x 171.35 |
| Weight, g: | 194 |
| Bluetooth version: | 6.0 |
| Connections: | USB-C |
| Battery weight, kg: | 0.06 |
What’s your edge?
Introducing the moto g06 – a phone designed to exceed your expectations. Enjoy your favorite shows and movies on a massive, vibrant 6.88" display – the largest ever on a moto g – with stereo speakers and Dolby Atmos® sound. Capture stunning photos in any light with the 50 MP AI camera system.
Handle multitasking with ease thanks to up to 12 GB RAM and RAM Boost. Get peace of mind with advanced durability features and premium design: IP64 protection, Corning® Gorilla® Glass 3, and a leather-like finish. The battery lasts up to two days on a single charge. Plus, enjoy exclusive Moto experiences that make your phone safer, more personal, and more fun. With Circle to Search, you can instantly look up anything on your screen. Get more with the moto g06.
MOTOROLA G06 XT2535-14 6.88inch 4GB 64GB Android PANTONE Tapestry Blue