MOTOROLA EDGE 70 GADGET GRAY 12/512GB
Gamintojas: Motorola
Prekės kodas (MPN): PBA50001SE
Prekės kodas (MPN): PBA50001SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 8 vnt. 1-3 d.d. 8 / - vnt. | 933,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Mobile operating system provided: | Android |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Gps: | Yes |
| Glonass: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Assisted gps function (a-gps): | Yes |
| Weight, g: | 159 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 159 x 74 x 5.99 |
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal, ": | 6.7 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Ram memory: | 12 GB |
| Display resolution, pixels: | 2712 x 1220 |
| Rear camera resolution, mp: | 50 + 50 |
| Wireless charging: | Yes |
| Battery performance, mah: | 4800 |
| Operating system version: | 16 |
| Front camera, mp: | 50 |
| Sim card type: | nano-SIM, eSIM |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Zero-touch enrollment support: | Yes |
| Dual sim support: | Yes |
| Charger connector type: | USB-C |
| Nfc-support: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Processor model: | Snapdragon 7 Gen 4 |
| Ip classification: | IP69 |
| Ip classification: | IP68 |
| Connections: | USB-C |
| Mobile operating system provided: | Android |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Gps: | Yes |
| Glonass: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Assisted gps function (a-gps): | Yes |
| Weight, g: | 159 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 159 x 74 x 5.99 |
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal, ": | 6.7 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Ram memory: | 12 GB |
| Display resolution, pixels: | 2712 x 1220 |
| Rear camera resolution, mp: | 50 + 50 |
| Wireless charging: | Yes |
| Battery performance, mah: | 4800 |
| Operating system version: | 16 |
| Front camera, mp: | 50 |
| Sim card type: | nano-SIM, eSIM |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Zero-touch enrollment support: | Yes |
| Dual sim support: | Yes |
| Charger connector type: | USB-C |
| Nfc-support: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Processor model: | Snapdragon 7 Gen 4 |
| Ip classification: | IP69 |
| Ip classification: | IP68 |
| Connections: | USB-C |