MOTOROLA EDGE 60 NEO GRISAILLE 12/256GB
Gamintojas: Motorola
Prekės kodas (MPN): PBA80003SE
Prekės kodas (MPN): PBA80003SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 4 vnt. 1-3 d.d. 4 / - vnt. | 468,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Knox mobile enrollment support: | Yes |
| Zero-touch enrollment support: | Yes |
| Display diagonal, ": | 6.36 |
| Mobile operating system provided: | Android |
| Battery weight, kg: | 0.06 |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Rear camera resolution, mp: | 50 + 13 |
| Ram memory: | 12 GB |
| Battery performance, mah: | 5000 |
| Ip classification: | IP69 |
| Ip classification: | IP68 |
| Display resolution, pixels: | 2670 x 1200 |
| Operating system version: | 15 |
| Dual sim support: | Yes |
| Nfc-support: | Yes |
| Front camera, mp: | 32 |
| Sim card type: | nano-SIM, eSIM |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Charger connector type: | USB-C |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Includes charger/power adapter: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 71.24 x 8.09 x 154.11 |
| Weight, g: | 174.5 |
| Wlan type: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Processor model: | MediaTek Dimensity 7400 |
| Refresh rate, hz: | 120 |
| Wi-fi: | Yes |
| Processor clock speed, ghz: | 2.60 |
| Connections: | USB-C |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Contents: | USB Type-C to USB Type-C cable, Guides, SIM tool, Protective Case. |
| Gps: | Yes |
| Wireless charging: | Yes |
| Glonass: | Yes |
| Display brightness, cd/m²: | 3000 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Built-in camera: | Yes |
| Assisted gps function (a-gps): | Yes |
|
| Knox mobile enrollment support: | Yes |
| Zero-touch enrollment support: | Yes |
| Display diagonal, ": | 6.36 |
| Mobile operating system provided: | Android |
| Battery weight, kg: | 0.06 |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Rear camera resolution, mp: | 50 + 13 |
| Ram memory: | 12 GB |
| Battery performance, mah: | 5000 |
| Ip classification: | IP69 |
| Ip classification: | IP68 |
| Display resolution, pixels: | 2670 x 1200 |
| Operating system version: | 15 |
| Dual sim support: | Yes |
| Nfc-support: | Yes |
| Front camera, mp: | 32 |
| Sim card type: | nano-SIM, eSIM |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Charger connector type: | USB-C |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Includes charger/power adapter: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 71.24 x 8.09 x 154.11 |
| Weight, g: | 174.5 |
| Wlan type: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Processor model: | MediaTek Dimensity 7400 |
| Refresh rate, hz: | 120 |
| Wi-fi: | Yes |
| Processor clock speed, ghz: | 2.60 |
| Connections: | USB-C |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Contents: | USB Type-C to USB Type-C cable, Guides, SIM tool, Protective Case. |
| Gps: | Yes |
| Wireless charging: | Yes |
| Glonass: | Yes |
| Display brightness, cd/m²: | 3000 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Built-in camera: | Yes |
| Assisted gps function (a-gps): | Yes |
- Compact size, big style. The lightest phone in its class — fits comfortably in your hand and stands out with PANTONE™ colors and soft-touch finishes.
- Stunning photos, no matter the distance. Up to 30x digital zoom. 10MP telephoto camera, 50MP Sony LYTIA™ main camera, 13MP ultra-wide + Macro Vision, and 32MP selfie camera.
- A truly personal experience with moto ai. Capture life’s details with the Remember This feature by saving images, screenshots, and notes for later use.
- Power for a whole day in just 7 minutes. A 5000mAh battery lasts all day, with support for both wired and wireless charging.
- Ultimate protection and durability. IP69/68 water resistance, excellent drop protection, enhanced scratch resistance, and more.
- The brightest 6.36" display in its class.
- Smooth performance. MediaTek Dimensity 7400 processor and up to 12 GB RAM ensure fast, lag-free use.