Monitorius ASUS ProArt Ekranas PA27UCX-K 27inch 4K HDR IPS Mini LED Professional Off-Axis Contrast Optimization HDR-10 Dolby Vision Asus
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90LM04NC-B01370
Prekės kodas (MPN): 90LM04NC-B01370
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2567,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 760.00 mm |
| Gross height (mm): | 475.00 mm |
| Gross weight: | 17.82 kg |
| Gross width (mm): | 355.00 mm |
| Net weight: | 16.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.62 kg |
| Volume (m3): | 0.13 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 1296 g |
| Plastic (No PET): | 324 g |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 760.00 mm |
| Gross height (mm): | 475.00 mm |
| Gross weight: | 17.82 kg |
| Gross width (mm): | 355.00 mm |
| Net weight: | 16.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.62 kg |
| Volume (m3): | 0.13 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 1296 g |
| Plastic (No PET): | 324 g |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |