MIKROTIK wAP 60G integrated WI-FI unit
Gamintojas: MIKROTIK
Prekės kodas (MPN): RBWAPG-60AD
Prekės kodas (MPN): RBWAPG-60AD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 134,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | MikroTik wAP 60G - wireless bridge - 802.11ad (WiGig) |
| Device type: | Wireless bridge |
| Form factor: | External - outdoor, indoor |
| Processor: | 1 x Qualcomm IPQ4019 - 716 MHz |
| Ram: | 256 MB |
| Flash memory: | 16 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11ad (WiGig) |
| Frequency band: | 60 GHz |
| Included accessories: | PoE injector, pole mount, wall mounting kit, desktop stand |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 8.5 cm x 3 cm x 18.5 cm |
Aprašymas The wAP 60G is weatherproof integrated wireless unit, that can be used indoors or outdoors as Point-to-Point or CPE unit. The box includes a wall mounting kit, straps for pole mounting, power supply, PoE injector and also table stand for using the device indoors. Funkcijos Can be used indoors or outdoors Wall mounting kit Stand for using the device indoors |
| Product description: | MikroTik wAP 60G - wireless bridge - 802.11ad (WiGig) |
| Device type: | Wireless bridge |
| Form factor: | External - outdoor, indoor |
| Processor: | 1 x Qualcomm IPQ4019 - 716 MHz |
| Ram: | 256 MB |
| Flash memory: | 16 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11ad (WiGig) |
| Frequency band: | 60 GHz |
| Included accessories: | PoE injector, pole mount, wall mounting kit, desktop stand |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 8.5 cm x 3 cm x 18.5 cm |
Aprašymas
The wAP 60G is weatherproof integrated wireless unit, that can be used indoors or outdoors as Point-to-Point or CPE unit. The box includes a wall mounting kit, straps for pole mounting, power supply, PoE injector and also table stand for using the device indoors.
Funkcijos
Can be used indoors or outdoors
Wall mounting kit
Stand for using the device indoors