MikroTik Switch CRS309-1G-8S+IN Managed, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 1, SFP+ ports quantity 8, Dual boot SwitchOS/RouterOS (Level 5)
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): CRS309-1G-8S+IN
Prekės kodas (MPN): CRS309-1G-8S+IN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 271,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 380 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Gross weight: | 1.086 kg |
| Gross width (mm): | 210 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 95.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.266 kg |
| Volume (m3): | 0.00399 m³ |
| Switch type: | Managed |
| Form factor: | Desktop |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Software type: | Dual boot SwitchOS/RouterOS (Level 5) |
| Producer product name: | CRS309-1G-8S+IN |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| SFP+ ports quantity: | 8 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 380 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Gross weight: | 1.086 kg |
| Gross width (mm): | 210 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 95.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.266 kg |
| Volume (m3): | 0.00399 m³ |
| Switch type: | Managed |
| Form factor: | Desktop |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Software type: | Dual boot SwitchOS/RouterOS (Level 5) |
| Producer product name: | CRS309-1G-8S+IN |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| SFP+ ports quantity: | 8 |
| Warranty: | 12 month(s) |