MikroTik Switch CRS305-1G-4S+IN PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at, Managed, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 1, SFP+ ports quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 133,70 € | |
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
- | 173,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Combined (paper): | 0 g |
| Gross depth (mm): | 243 mm |
| Gross height (mm): | 47 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 122 mm |
| Net weight: | 0.4 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.001393362 m³ |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| Producer product name: | CRS305-1G-4S+IN |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Managed |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas The CRS305 is a compact yet very powerful switch. The device is a very sleek and compact metallic case without any fans, for silent operation. The device has a dual boot feature that allows you to choose between two operating systems. Funkcijos Operating temperature range from -40°C to 70°C Fanless design for silent operation Supports PoE+ for versatile power options Delivers a non-blocking switching capacity of 41 Gbps Compact metal housing for durability |
| Combined (paper): | 0 g |
| Gross depth (mm): | 243 mm |
| Gross height (mm): | 47 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 122 mm |
| Net weight: | 0.4 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.001393362 m³ |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| Producer product name: | CRS305-1G-4S+IN |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Managed |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
The CRS305 is a compact yet very powerful switch. The device is a very sleek and compact metallic case without any fans, for silent operation. The device has a dual boot feature that allows you to choose between two operating systems.
Funkcijos
Operating temperature range from -40°C to 70°C
Fanless design for silent operation
Supports PoE+ for versatile power options
Delivers a non-blocking switching capacity of 41 Gbps
Compact metal housing for durability