MIKROTIK RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 AP
Gamintojas: MIKROTIK
Prekės kodas (MPN): RBOMNITIKPG-5HACD
Prekės kodas (MPN): RBOMNITIKPG-5HACD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 164,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | MikroTik OmniTIK 5 PoE ac - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Processor: | QCA9557 + QCA9892 - 720 MHz |
| Ram: | 128 MB |
| Flash memory: | 16 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 5 GHz |
| Included accessories: | PoE injector, mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 5.8 cm x 12.9 cm x 41.6 cm |
MIKROTIK RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 PoE ac CPE 5GHz 5x RJ45 1000Mb/s Access Point |
| Product description: | MikroTik OmniTIK 5 PoE ac - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Processor: | QCA9557 + QCA9892 - 720 MHz |
| Ram: | 128 MB |
| Flash memory: | 16 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 5 GHz |
| Included accessories: | PoE injector, mounting kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 5.8 cm x 12.9 cm x 41.6 cm |
MIKROTIK RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 PoE ac CPE 5GHz 5x RJ45 1000Mb/s Access Point