MikroTik RBcAPGi-5acD2nD cAP ac 802.11ac, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, MU-MiMO Yes, Antenna type Internal, Wi-Fi, 2.4-5 GHz, Yes
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 31 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-06-09 31 / 20 vnt. | - | 84,94 € | |
| S2 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. |
- | 93,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.874 kg |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Built-in processor: | IPQ-4015, Quad Core 716MHz |
| LED indicators: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n/ac |
| Internal: | Yes |
| Integrated antenna: | Yes |
| Mounting kit: | Yes |
| Producer product name: | cAP ac |
| Producer product family: | RBcAPGi-5acD2nD |
| Dimensions (WxDxH): | Round case: Ø136mm x 30mm, Square case: 145x145x30mm mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4-5 |
| Input voltage: | 12 - 56 V |
| Wi-Fi: | Yes |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Antenna gain level (max): | 2.5 dBi |
| Internal memory: | 128 MB |
| Flash memory: | 16 MB |
| Antenna type: | Internal |
| Software type: | RouterOS L4 |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.374 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 337 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in/out |
| Plastic (No PET): | 37 g |
Aprašymas Dual-band 2.4 / 5 GHz wireless access point for mounting on a ceiling or wall with two Gigabit Ethernet ports (one with PoE output), 802.11ac support and IPsec hardware encryption support. Funkcijos Versatile wireless access point for various environments Supports Wi-Fi 5 with dual-band connectivity Flexible installation options with wall and ceiling mount capabilities Reliable performance at temperatures from -40 °C to 50 °C Power over Ethernet support for efficient power management |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.874 kg |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Built-in processor: | IPQ-4015, Quad Core 716MHz |
| LED indicators: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n/ac |
| Internal: | Yes |
| Integrated antenna: | Yes |
| Mounting kit: | Yes |
| Producer product name: | cAP ac |
| Producer product family: | RBcAPGi-5acD2nD |
| Dimensions (WxDxH): | Round case: Ø136mm x 30mm, Square case: 145x145x30mm mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4-5 |
| Input voltage: | 12 - 56 V |
| Wi-Fi: | Yes |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Antenna gain level (max): | 2.5 dBi |
| Internal memory: | 128 MB |
| Flash memory: | 16 MB |
| Antenna type: | Internal |
| Software type: | RouterOS L4 |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.374 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 337 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in/out |
| Plastic (No PET): | 37 g |
Aprašymas
Dual-band 2.4 / 5 GHz wireless access point for mounting on a ceiling or wall with two Gigabit Ethernet ports (one with PoE output), 802.11ac support and IPsec hardware encryption support.
Funkcijos
Versatile wireless access point for various environments
Supports Wi-Fi 5 with dual-band connectivity
Flexible installation options with wall and ceiling mount capabilities
Reliable performance at temperatures from -40 °C to 50 °C
Power over Ethernet support for efficient power management