MikroTik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite 802.11ac, 2.4/5.0, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, PoE in/out
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): RB952Ui-5ac2nD
Prekės kodas (MPN): RB952Ui-5ac2nD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 40 vnt. 1-5 d.d. 40 / - vnt. | - | 56,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Web-based management: | Yes |
| USB port: | 1 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n/ac |
| Producer product family: | RB952Ui-5ac2nD |
| Flash memory: | 16 MB |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Data transfer rate (max): | 0.867 Gbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Frequency band: | 2.4/5.0 |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Net weight: | 0.17 kg |
| Gross weight: | 0.357 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.187 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 185.00 mm |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 168 g |
| Embeeded battery: | No |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | hAP ac lite |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in/out |
| Plastic (No PET): | 19 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Web-based management: | Yes |
| USB port: | 1 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n/ac |
| Producer product family: | RB952Ui-5ac2nD |
| Flash memory: | 16 MB |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Data transfer rate (max): | 0.867 Gbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Frequency band: | 2.4/5.0 |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Net weight: | 0.17 kg |
| Gross weight: | 0.357 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.187 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 185.00 mm |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 168 g |
| Embeeded battery: | No |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | hAP ac lite |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in/out |
| Plastic (No PET): | 19 g |