MikroTik RB4011iGS+RM Router 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, 1, RouterOS (Level 5)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | 218,33 € | ||
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
254,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Combined (paper): | 0 g |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 1.099 kg |
| Gross width (mm): | 143.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.299 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 10 |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 4 |
| Operating system installed: | RouterOS (Level 5) |
| Product type: | Router |
| CPU configuration (max): | 1.4 GHz |
| Producer product family: | RB4011iGS+RM Router |
| WEEE tax: | Yes |
| Dimensions (WxDxH): | 228 x 120 x 30 mm mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Data transfer rate (max): | 1 Gbit/s |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Power consumption (economy mode): | 19 W |
| Total storage capacity: | 0,512 GB |
| Storage drive capacity: | 0,512 GB |
| Wi-Fi: | No |
| Internal memory: | 1000 MB |
| Antenna type: | No antenna |
| SFP+ ports quantity: | 1 |
| Paper/Pasteboard: | 269 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | No Wi-Fi |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Plastic (No PET): | 30 g |
Aprašymas RB4011 series offer amazingly powerful routers with ten Gigabit ports, fast SFP+ interface and IPsec hardware acceleration for a great price! The unit is equipped with integrated RAM, can provide PoE output and comes with a compact and professional looking solid metal enclosure. RB4011iGS+RM (Ethernet model) includes two rackmount ears that will securely fasten the unit in a standard 1U rack space. Funkcijos Fast SFP+ interface IPsec hardware acceleration Compact and professional looking solid metal enclosure Rackmount ears securely fasten the unit in a standard 1U rack space |
| Combined (paper): | 0 g |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 1.099 kg |
| Gross width (mm): | 143.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.299 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 10 |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 4 |
| Operating system installed: | RouterOS (Level 5) |
| Product type: | Router |
| CPU configuration (max): | 1.4 GHz |
| Producer product family: | RB4011iGS+RM Router |
| WEEE tax: | Yes |
| Dimensions (WxDxH): | 228 x 120 x 30 mm mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Data transfer rate (max): | 1 Gbit/s |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Power consumption (economy mode): | 19 W |
| Total storage capacity: | 0,512 GB |
| Storage drive capacity: | 0,512 GB |
| Wi-Fi: | No |
| Internal memory: | 1000 MB |
| Antenna type: | No antenna |
| SFP+ ports quantity: | 1 |
| Paper/Pasteboard: | 269 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | No Wi-Fi |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Plastic (No PET): | 30 g |
Aprašymas
RB4011 series offer amazingly powerful routers with ten Gigabit ports, fast SFP+ interface and IPsec hardware acceleration for a great price! The unit is equipped with integrated RAM, can provide PoE output and comes with a compact and professional looking solid metal enclosure.
RB4011iGS+RM (Ethernet model) includes two rackmount ears that will securely fasten the unit in a standard 1U rack space.
Funkcijos
Fast SFP+ interface
IPsec hardware acceleration
Compact and professional looking solid metal enclosure
Rackmount ears securely fasten the unit in a standard 1U rack space