MikroTik mAP RBmAP2nD 802.11n, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, MU-MiMO No, PoE in/out
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): RBmAP2nD
Prekės kodas (MPN): RBmAP2nD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 49,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 176 mm |
| Gross height (mm): | 55 mm |
| Gross weight: | 0.38 kg |
| Gross width (mm): | 73 mm |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00070664 m³ |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | mAP RBmAP2nD |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in/out |
| Software type: | RouterOS (Level 4) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 100 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 176 mm |
| Gross height (mm): | 55 mm |
| Gross weight: | 0.38 kg |
| Gross width (mm): | 73 mm |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00070664 m³ |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Producer product name: | mAP RBmAP2nD |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in/out |
| Software type: | RouterOS (Level 4) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 100 g |
| Warranty: | 12 month(s) |