MikroTik LtAP LTE kit with RouterOS L4 License
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): RBLtAP-2HnD&R11e-LTE
Prekės kodas (MPN): RBLtAP-2HnD&R11e-LTE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 313,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross width (mm): | 162.00 mm |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Net weight: | 0.6 kg |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard: | 150 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| MU-MiMO: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross width (mm): | 162.00 mm |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Net weight: | 0.6 kg |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard: | 150 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| MU-MiMO: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |