MikroTik LHGG LTE7 kit
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): LHGGR&R11e-LTE7
Prekės kodas (MPN): LHGGR&R11e-LTE7
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 171,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 165.00 mm |
| Gross height (mm): | 455.00 mm |
| Gross weight: | 2.40 kg |
| Gross width (mm): | 430.00 mm |
| Net weight: | 2.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 220.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 165.00 mm |
| Gross height (mm): | 455.00 mm |
| Gross weight: | 2.40 kg |
| Gross width (mm): | 430.00 mm |
| Net weight: | 2.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 220.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |