MikroTik hAP be³ Media with quad-core 1.1GHz CPU, 2GB RAM, 5 x 2.5G Ethernet ports, triple-band Wi-Fi 7 (built-in 2.4GHz 802.11b/g/n/ax/be d
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): MA53UG+HbeH
Prekės kodas (MPN): MA53UG+HbeH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 2026-07-10 - / 8 vnt. | 185,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 187.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 1.83 kg |
| Gross width (mm): | 142.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 330.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.33 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 187.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 1.83 kg |
| Gross width (mm): | 142.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 330.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.33 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |