MikroTik hAP ax lite LTE6
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): L41G-2axD&FG621-EA
Prekės kodas (MPN): L41G-2axD&FG621-EA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 99,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 12 month(s) |