MikroTik hAP ax C53UiG+5HPaxD2HPaxD 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type External antennas, PoE in/out
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): C53UiG+5HPaxD2HPaxD
Prekės kodas (MPN): C53UiG+5HPaxD2HPaxD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d.>18 vnt. 2026-07-15 >50 / 18 vnt. | - | 146,29 € | |
| S2 | - / - | - | 164,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 251.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.94 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | C53UiG+5HPaxD2HPaxD |
| Producer product family: | hAP ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | External antennas |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| POE: | PoE in/out |
| Palette Qty: | 530 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
MIKROTIK C53UIG+5HPAXD2HPAXD hAP ax3 home access point WiFi 2.4/5GHz 802.11a/n/ac/ax 2.5 Gigabit Ethernet PoE WPA3 |
| Gross depth (mm): | 251.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.94 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | C53UiG+5HPaxD2HPaxD |
| Producer product family: | hAP ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | External antennas |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| POE: | PoE in/out |
| Palette Qty: | 530 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
MIKROTIK C53UIG+5HPAXD2HPAXD hAP ax3 home access point WiFi 2.4/5GHz 802.11a/n/ac/ax 2.5 Gigabit Ethernet PoE WPA3