MikroTik Ethernet Router CCR2216-1G-12XS-2XQ 10/100/1000 Mbit/s, Mesh Support No, MU-MiMO No, No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 3038,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 443.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross weight: | 2.50 kg |
| Gross width (mm): | 367.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Producer product name: | CCR2216-1G-12XS-2XQ |
| Producer product family: | Ethernet Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Wi-Fi band: | |
| Software type: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | |
| Wi-Fi standards: | |
| Power supply type: | |
| Reset button: | |
| Other features: | Size of RAM: 16 GB |
| Mesh Support: | No |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| Power consumption (max): | 128 W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 443.00 mm |
| Gross height (mm): | 44.00 mm |
| Gross weight: | 2.50 kg |
| Gross width (mm): | 367.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Producer product name: | CCR2216-1G-12XS-2XQ |
| Producer product family: | Ethernet Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Wi-Fi band: | |
| Software type: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | |
| Wi-Fi standards: | |
| Power supply type: | |
| Reset button: | |
| Other features: | Size of RAM: 16 GB |
| Mesh Support: | No |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| Power consumption (max): | 128 W |
| Warranty: | 12 month(s) |