MIKROTIK CSS610-8P-2S+IN Network Switch
Gamintojas: MIKROTIK
Prekės kodas (MPN): CSS610-8P-2S+IN
Prekės kodas (MPN): CSS610-8P-2S+IN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 266,25 € | ||
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. |
227,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | MikroTik CSS610-8P-2S+IN - switch - 8 ports - smart - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - smart |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 140 W |
| Features: | MAC address filtering, VLAN support, traffic mirroring, port bandwidth limit, Broadcast Storm Control, CPU |
| Power: | AC 100-240 V |
| Dimensions (wxdxh): | 27.2 cm x 21.6 cm x 5 cm |
MIKROTIK CSS610-8P-2S+IN Network Switch Managed Gigabit Ethernet 10/100/1000 Support PoE White |
| Product description: | MikroTik CSS610-8P-2S+IN - switch - 8 ports - smart - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 8 ports - smart |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 140 W |
| Features: | MAC address filtering, VLAN support, traffic mirroring, port bandwidth limit, Broadcast Storm Control, CPU |
| Power: | AC 100-240 V |
| Dimensions (wxdxh): | 27.2 cm x 21.6 cm x 5 cm |
MIKROTIK CSS610-8P-2S+IN Network Switch Managed Gigabit Ethernet 10/100/1000 Support PoE White