MIKROTIK CRS328-4C-20S-4S+RM Switch 24x
Gamintojas: MIKROTIK
Prekės kodas (MPN): CRS328-4C-20S-4S+RM
Prekės kodas (MPN): CRS328-4C-20S-4S+RM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 502,90 € | ||
| S1 | - / - | 434,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM - switch - 28 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 28 ports - L3 - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable 1U |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 20 x SFP + 4 x SFP+ + 4 x combo SFP |
| Performance: | Non-blocking switching capacity: 64 Gbps Switching capacity: 128 Gbps |
| Capacity: | Jumbo frame size: 10218 |
| Remote management protocol: | SNMP |
| Features: | VLAN support, IGMP snooping, port mirroring, STP support, RSTP support, MSTP support, ACL support, LACP, p |
| Compliant standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP) |
| Power: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh): | 44.3 cm x 20 cm x 4.4 cm |
MIKROTIK CRS328-4C-20S-4S+RM Switch 24x SFP 4x SFP+ 4x RJ45 1000Mb/s |
| Product description: | MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM - switch - 28 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 28 ports - L3 - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable 1U |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 20 x SFP + 4 x SFP+ + 4 x combo SFP |
| Performance: | Non-blocking switching capacity: 64 Gbps Switching capacity: 128 Gbps |
| Capacity: | Jumbo frame size: 10218 |
| Remote management protocol: | SNMP |
| Features: | VLAN support, IGMP snooping, port mirroring, STP support, RSTP support, MSTP support, ACL support, LACP, p |
| Compliant standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP) |
| Power: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh): | 44.3 cm x 20 cm x 4.4 cm |
MIKROTIK CRS328-4C-20S-4S+RM Switch 24x SFP 4x SFP+ 4x RJ45 1000Mb/s