MikroTik CRS305-1G-4S+OUT FiberBox Plus | MikroTik | FiberBox Plus | CRS305-1G-4S+OUT | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 1 | SFP ports quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 201,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 667 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Producer product name: | CRS305-1G-4S+OUT |
| Producer product family: | FiberBox Plus |
| POE: | PoE 802.3 af/at/passive |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 667 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Producer product name: | CRS305-1G-4S+OUT |
| Producer product family: | FiberBox Plus |
| POE: | PoE 802.3 af/at/passive |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |