MikroTik Cloud Router Switch CSS610-8G-2S+IN Rack Mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, SFP+ ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | - | 117,98 € | |
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
- | 138,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Combo SFP ports quantity: | |
| Switch type: | |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power supply type: | |
| Producer product name: | CSS610-8G-2S+IN |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| POE: | PoE passive |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| SFP+ ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas Cloud Smart Switch 610-8G-2S+IN is answer to the everlasting demand for more power in a small and simple package. It comes with the lightweight SwOS which is easy to configure from your web browser. It gives you all the basic functionality for a managed switch, and more: you can manage port-to-port forwarding, broadcast storm control, apply MAC filters, configure VLANs, mirror traffic, apply bandwidth limitation and even adjust some MAC and IP header fields. |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Combo SFP ports quantity: | |
| Switch type: | |
| Form factor: | Rack Mountable |
| Power supply type: | |
| Producer product name: | CSS610-8G-2S+IN |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| POE: | PoE passive |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| SFP+ ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
Cloud Smart Switch 610-8G-2S+IN is answer to the everlasting demand for more power in a small and simple package. It comes with the lightweight SwOS which is easy to configure from your web browser. It gives you all the basic functionality for a managed switch, and more: you can manage port-to-port forwarding, broadcast storm control, apply MAC filters, configure VLANs, mirror traffic, apply bandwidth limitation and even adjust some MAC and IP header fields.