MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN No Wi-Fi 10/100 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 Mesh Support No MU-MiMO No No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 796,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 495.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 3.60 kg |
| Gross width (mm): | 381.00 mm |
| Net weight: | 3.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 57 pc(s) |
| Switch type: | Router Switch |
| Form factor: | Wall Mountable |
| Producer product name: | CRS504-4XQ-IN |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | No Wi-Fi |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Operating system installed: | RouterOS v7 |
| Voltage: | 36-57 V |
| PoE in: | 802.3 bt |
| Software type: | RouterOS v7 |
| Power consumption (max): | 41 W |
| Operating temperature (T-T): | -40°C to 70°C °C |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 495.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 3.60 kg |
| Gross width (mm): | 381.00 mm |
| Net weight: | 3.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 57 pc(s) |
| Switch type: | Router Switch |
| Form factor: | Wall Mountable |
| Producer product name: | CRS504-4XQ-IN |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | No Wi-Fi |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Operating system installed: | RouterOS v7 |
| Voltage: | 36-57 V |
| PoE in: | 802.3 bt |
| Software type: | RouterOS v7 |
| Power consumption (max): | 41 W |
| Operating temperature (T-T): | -40°C to 70°C °C |
| Warranty: | 12 month(s) |