MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN SFP ports quantity 4, Desktop, Dual Power Suply: 28V 3.4V included. (Optional additional power adapter 48-57V if POE+ is required) W, Managed, 8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | 212,36 € | ||
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
238,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 1.675 kg |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Managed |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Producer product name: | Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Software type: | RouterOS (Level 5) |
| SFP ports quantity: | 4 |
| POE: | PoE 802.3 af |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Gross weight: | 1.675 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Tare weight (kg): | 0.475 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 427 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 48 g |
Aprašymas CRS112-8P-4S-IN is an eight Gigabit RJ45 port PoE switch, that offers different power output options: autosensing 802.3af/at PoE/PoE+ and Passive PoE, and four SFP ports provide optical fiber connectivity options to support uplinks of up to 1 Gbps. |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 1.675 kg |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Managed |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Producer product name: | Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Software type: | RouterOS (Level 5) |
| SFP ports quantity: | 4 |
| POE: | PoE 802.3 af |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Gross weight: | 1.675 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Tare weight (kg): | 0.475 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 427 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 48 g |
Aprašymas
CRS112-8P-4S-IN is an eight Gigabit RJ45 port PoE switch, that offers different power output options: autosensing 802.3af/at PoE/PoE+ and Passive PoE, and four SFP ports provide optical fiber connectivity options to support uplinks of up to 1 Gbps.