MikroTik Cloud Router Switch 326-24S+2Q+RM with RouterOS L5, 1U rackmount Enclosure
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 612,68 € | ||
| S2 | - / - | 699,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 2.4 kg |
| Gross depth (mm): | 487 mm |
| Gross width (mm): | 275 mm |
| Gross height (mm): | 63 mm |
| Volume (m3): | 0.008437275 m³ |
| Net weight: | 1.8 kg |
| Tare weight (kg): | 0.6 kg |
| Paper/Pasteboard: | 600 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| MU-MiMO: | |
| Mobile Broadband: | |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas If you are working with substantial amount of data - like providing Internet access or maintaining a huge data center - this is the perfect upgrade for your setup. CRS326-24S+2Q+RM features 40 Gbps QSFP+ ports for remarkably fast and stable fiber connection. CRS326-24S+2Q+RM is easy to manage - it has a full size USB port for configuration and dual power supply for redundancy - no unexpected downtime, your clients and colleagues will be thankful. |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 2.4 kg |
| Gross depth (mm): | 487 mm |
| Gross width (mm): | 275 mm |
| Gross height (mm): | 63 mm |
| Volume (m3): | 0.008437275 m³ |
| Net weight: | 1.8 kg |
| Tare weight (kg): | 0.6 kg |
| Paper/Pasteboard: | 600 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| MU-MiMO: | |
| Mobile Broadband: | |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
If you are working with substantial amount of data - like providing Internet access or maintaining a huge data center - this is the perfect upgrade for your setup. CRS326-24S+2Q+RM features 40 Gbps QSFP+ ports for remarkably fast and stable fiber connection. CRS326-24S+2Q+RM is easy to manage - it has a full size USB port for configuration and dual power supply for redundancy - no unexpected downtime, your clients and colleagues will be thankful.