MikroTik Cloud Router Switch 312-4C+8XG-RM with RouterOS L5, 1U rackmount Enclosure
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): CRS312-4C+8XG-RM
Prekės kodas (MPN): CRS312-4C+8XG-RM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-06-26 - / 2 vnt. | 720,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 2.2 kg |
| Gross depth (mm): | 486 mm |
| Gross width (mm): | 278 mm |
| Gross height (mm): | 64 mm |
| Volume (m3): | 0.008646912 m³ |
| Net weight: | 1.88 kg |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Paper/Pasteboard: | 320 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| MU-MiMO: | |
| Mobile Broadband: | |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 2.2 kg |
| Gross depth (mm): | 486 mm |
| Gross width (mm): | 278 mm |
| Gross height (mm): | 64 mm |
| Volume (m3): | 0.008646912 m³ |
| Net weight: | 1.88 kg |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Paper/Pasteboard: | 320 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| MU-MiMO: | |
| Mobile Broadband: | |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |