MikroTik Cloud Core Switch CRS317-1G-16S+RM Rack mountable, Managed L3, 1, 16
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 568,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 2.696 kg |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Form factor: | Rack mountable |
| Switch type: | Managed L3 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| SFP+ ports quantity: | 16 |
| Producer product name: | Cloud Core Switch CRS317-1G-16S+RM |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Software type: | RouterOS (Level 6) |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Gross weight: | 2.696 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Tare weight (kg): | 0.696 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 490.00 mm |
| POE: | No |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 626 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 70 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 2.696 kg |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Form factor: | Rack mountable |
| Switch type: | Managed L3 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| SFP+ ports quantity: | 16 |
| Producer product name: | Cloud Core Switch CRS317-1G-16S+RM |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Software type: | RouterOS (Level 6) |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Gross weight: | 2.696 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Tare weight (kg): | 0.696 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 490.00 mm |
| POE: | No |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 626 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 70 g |