MikroTik Cloud Core Router 2004-1G-12S+2XS
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): CCR2004-1G-12S+2XS
Prekės kodas (MPN): CCR2004-1G-12S+2XS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 2026-06-09 - / 8 vnt. | 599,31 € | ||
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
690,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 5.10 kg |
| Gross width (mm): | 620.00 mm |
| Net weight: | 4.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| MU-MiMO: | |
| Mobile Broadband: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas Forget about all connectivity troubles and expand your setup in any way you please. This handy router features 12x 10G SFP+ and 2x 25G SFP28 ports. CCR2004-1G-12S+2XS provides incredible results in single tunnel (up to 3.4 Gbps) and BGP feed processing. With its elaborate port configuration, the CCR2004-1G-12S+2XS is the perfect addition to any professional networking arsenal - it will save you tons of time in some tricky situations! Funkcijos Built-in temperature sensor for environmental monitoring Supports a wide temperature range for versatile use High processing speed with a 1.7 GHz processor Multiple Ethernet interfaces for flexible connectivity Rack mounting kit included for easy installation |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 5.10 kg |
| Gross width (mm): | 620.00 mm |
| Net weight: | 4.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| Mesh Support: | |
| MU-MiMO: | |
| Mobile Broadband: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
Forget about all connectivity troubles and expand your setup in any way you please. This handy router features 12x 10G SFP+ and 2x 25G SFP28 ports.
CCR2004-1G-12S+2XS provides incredible results in single tunnel (up to 3.4 Gbps) and BGP feed processing.
With its elaborate port configuration, the CCR2004-1G-12S+2XS is the perfect addition to any professional networking arsenal - it will save you tons of time in some tricky situations!
Funkcijos
Built-in temperature sensor for environmental monitoring
Supports a wide temperature range for versatile use
High processing speed with a 1.7 GHz processor
Multiple Ethernet interfaces for flexible connectivity
Rack mounting kit included for easy installation