MikroTik Chateau LTE18 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA 802.11ax, 574 Mbit/s (2.4 GHz) / 1200 Mbit/s (5 GHz) Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 4G, 1 MikroTik Chateau LTE18 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | 292,58 € | ||
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
318,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 57.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA |
| Producer product family: | Chateau LTE18 ax |
| Software type: | RouterOS v7, License level 4 |
| Operating temperature (T-T): | -40°C to +65°C °C |
| Dual-band: | Y |
| USB ports quantity: | 1 |
| Wireless connection: | 2.4 GHz 802.11ax dual-chain, 5 GHz 802.11ax dual-chain |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Width: | 15,6 cm |
| Height: | 24,0 cm |
| Power consumption (max): | 19 W W |
| Storage capacity: | 128 MB, NAND MB |
| Depth: | 0,44 cm |
| Wi-Fi data rate (max): | 574 Mbit/s (2.4 GHz) / 1200 Mbit/s (5 GHz) Mbit/s |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Certification: | CE, EAC, ROHS |
| Antennas quantity: | 4 |
| 5 GHz: | Y |
| Box contents: | 24 V 1.2 A power adapter + UTP Flat Cable (1.5m) |
| 2.4 GHz: | Y |
| Mobile Broadband: | 4G |
| Palette Qty: | 574 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
MIKROTIK Chateau 5G ax LTE Router Wi-Fi 6 802.11b/g/n/ax |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 57.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA |
| Producer product family: | Chateau LTE18 ax |
| Software type: | RouterOS v7, License level 4 |
| Operating temperature (T-T): | -40°C to +65°C °C |
| Dual-band: | Y |
| USB ports quantity: | 1 |
| Wireless connection: | 2.4 GHz 802.11ax dual-chain, 5 GHz 802.11ax dual-chain |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Width: | 15,6 cm |
| Height: | 24,0 cm |
| Power consumption (max): | 19 W W |
| Storage capacity: | 128 MB, NAND MB |
| Depth: | 0,44 cm |
| Wi-Fi data rate (max): | 574 Mbit/s (2.4 GHz) / 1200 Mbit/s (5 GHz) Mbit/s |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Certification: | CE, EAC, ROHS |
| Antennas quantity: | 4 |
| 5 GHz: | Y |
| Box contents: | 24 V 1.2 A power adapter + UTP Flat Cable (1.5m) |
| 2.4 GHz: | Y |
| Mobile Broadband: | 4G |
| Palette Qty: | 574 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
MIKROTIK Chateau 5G ax LTE Router Wi-Fi 6 802.11b/g/n/ax