MikroTik Chateau 5G S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU
Prekės kodas (MPN): S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d.100 vnt. 2026-06-09 18 / 100 vnt. | 379,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 57.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 57.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |