MikroTik Chateau 5G Dual-band home access point with LTE/5G support
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): D53G-5HacD2HnD-TC&EG120K-EA
Prekės kodas (MPN): D53G-5HacD2HnD-TC&EG120K-EA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 190,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 54.00 mm |
| Gross weight: | 1.03 kg |
| Gross width (mm): | 166.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 54.00 mm |
| Gross weight: | 1.03 kg |
| Gross width (mm): | 166.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |