Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 2026-06-09 - / 3 vnt. | 462,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 3.30 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Producer product name: | CCR2004-16G-2S+PC |
| Producer product family: | Ethernet Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Wi-Fi band: | |
| Software type: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | |
| Wi-Fi standards: | |
| Power supply type: | |
| Reset button: | Yes |
| Other features: | 16x Gigabit Ethernet ports |
| Mesh Support: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 3.30 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Producer product name: | CCR2004-16G-2S+PC |
| Producer product family: | Ethernet Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Wi-Fi band: | |
| Software type: | |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | |
| Wi-Fi standards: | |
| Power supply type: | |
| Reset button: | Yes |
| Other features: | 16x Gigabit Ethernet ports |
| Mesh Support: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |