MikroTik CCR1072-1G-8S+ Router 10000 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4210,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Power consumption (standby): | Max. 100W W |
| Internal memory: | 16 GB RAM GB |
| Compatible memory cards: | microSD, 2x M.2 |
| Weight: | 3.8 kg g |
| Power consumption (PowerSave): | Max. 100W W |
| Included memory card size: | microSD, 2x M.2 GB |
| Voltage: | 12 V - 12 V V |
| Dimensions (WxDxH): | 443x315x40mm mm |
| Display: | Color LCD, touchscreen |
| Operating system installed: | RouterOS |
| Memory card included: | microSD, 2x M.2 |
| Total storage capacity: | 128 MB Onboard NAND GB |
| Storage drive capacity: | 128 MB Onboard NAND GB |
| Power supply: | 2x IEC C14 standard connectors 110/220V (Two redundant PSU) W |
| Power consumption (economy mode): | Max. 100W W |
| Product type: | Flagship router |
| Power consumption (typical): | Max. 100W W |
| CPU configuration (max): | Tilera TILE-Gx72 72x1Ghz cores CPU |
| Power supply type: | 2x IEC C14 standard connectors 110/220V (Two redundant PSU) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| USB ports quantity: | 2 |
| Wi-Fi: | N |
| Producer product family: | CCR1072-1G-8S+ Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Ethernet LAN data rates: | 10000 Mbit/s |
| Data transfer rate (max): | 10 Gbit/s |
| Net weight: | 3.8 kg |
| Gross weight: | 4.7 kg |
| Paper/Pasteboard: | 900 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.9 kg |
| Power consumption (standby): | Max. 100W W |
| Internal memory: | 16 GB RAM GB |
| Compatible memory cards: | microSD, 2x M.2 |
| Weight: | 3.8 kg g |
| Power consumption (PowerSave): | Max. 100W W |
| Included memory card size: | microSD, 2x M.2 GB |
| Voltage: | 12 V - 12 V V |
| Dimensions (WxDxH): | 443x315x40mm mm |
| Display: | Color LCD, touchscreen |
| Operating system installed: | RouterOS |
| Memory card included: | microSD, 2x M.2 |
| Total storage capacity: | 128 MB Onboard NAND GB |
| Storage drive capacity: | 128 MB Onboard NAND GB |
| Power supply: | 2x IEC C14 standard connectors 110/220V (Two redundant PSU) W |
| Power consumption (economy mode): | Max. 100W W |
| Product type: | Flagship router |
| Power consumption (typical): | Max. 100W W |
| CPU configuration (max): | Tilera TILE-Gx72 72x1Ghz cores CPU |
| Power supply type: | 2x IEC C14 standard connectors 110/220V (Two redundant PSU) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| USB ports quantity: | 2 |
| Wi-Fi: | N |
| Producer product family: | CCR1072-1G-8S+ Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Ethernet LAN data rates: | 10000 Mbit/s |
| Data transfer rate (max): | 10 Gbit/s |
| Net weight: | 3.8 kg |
| Gross weight: | 4.7 kg |
| Paper/Pasteboard: | 900 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.9 kg |